Кошик
+380509772533
"Golden-Island"

УФ лапми для нігтів. Як вибрати?

УФ лапми для нігтів. Як вибрати?

29.12.13

Сьогодні існує величезний вибір моделей, що відрізняються за ціною і функціональності.

Уф лампа являє собою електричний прилад, що працює від мережі або батарейок (портативний варіант) з ультрафіолетовими лампами, розташованими по краях отвору для розташування кистей рук

Може бути електронна та індукційна.

Електронна легка (близько 1,5 кг), лампочки загоряються відразу по натисненню на кнопку включення, працюють, як правило, при напрузі мережі від 180 до 240 вольт

Індукційна лампа (лампаа з вбудованим стабілізатором напруги). Тому ніякі перешкоди електромережі їй не страшні. Тільки от вага индуционной лампи трохи більше ніж в електронній (від 2-х кг) і лампочки загоряються, попередньо кліпнувши кілька разів.

LED лампи По суті це ті ж ультрафіолетові лампи, тільки джерелом уф випромінювання служать не лампи, а напівпровідникові світлодіоди. В LED лампи їх може бути від декількох потужних, до сотень малопотужних світлодіодів.

Перевагою даного виду ламп є:

 • висока тривалість роботи – від 40000 до 50000 годин
 • низьке енергоспоживання;
 • конструктивна надійність (міцність) – пластик, а на крихке скло лампи;
 • відсутність теплового нагрівання;
 • екологічність і ергономіка.

 

 

Потужність

Чим вище потужність лампи – тим краще для майстра манікюру. бычная лампочка в 9 ватт підходить для зміцнення нігтів біогелями, нескладного моделювання гелями і ультрафіолетовим акрилом, а так само для закріплення пластин при корекції нагідок в педикюрі.

З найкращого боку зарекомендували себе роботи, виконані приладом з чотирма девятиваттными лампочками, загальною потужністю 36 вт. Така ультрафіолетова лампа для нарощування нігтів дозволяє моделювати практично будь-який дизайн штучних пластин.

 

Відбивачі

Завдання відбивачів проста – не дати ані одному промінцю ультрафіолету «втекти» з лампи, не потрапивши на матеріал. Вони збільшують ефективність лампи майже вдвічі.

 

Знімні дно

Дуже корисна функція. З допомогою сьемного дна зручніше робити педикюр. Це дозволяє без особливих зусиль мити прилад і міняти в ньому лампочки.

 

Додаткові функції ультрафіолетової лампи для нарощування нігтів – таймер, вентилятор і дисплей. Ці дрібниці дуже спрощують роботу майстра, дозволяють виконувати нарощування якісно і комфортно.

 

Контакти
 • Телефон:
  +380509772533, Отдел продаж
  +380662187202, Отдел продаж
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Лесли Украинки 12, Київ, Україна
Мапа