Кошик
147 відгуків
"Golden-Island"
+380 (50) 977-25-33Отдел продаж
+380 (66) 218-72-02Отдел продаж
Додати відгук

Звідки до нас прийшов мникюр?

Звідки до нас прийшов мникюр?

Не тільки сучасні дівчата переймаються про красу своїх рук, ще з глибокої давнини модниці фарбували нігті хною та іншими рослинними барвниками. Наприклад Клеопатра - про її нігтях ходять легенди. Деякі джерела пишуть, що у неї навіть були спеціальні люди, які доглядали за нігтями і фарбували їх, надаючи їм колір сонця.

 

У стародавньому Китаї колір манікюру визначав ставлення людини вища верствам суспільства: довгі і яскраві нігті вказували на приналежність людини до знатного роду. Представники нижчих слев товариства могли мати тільки короткі нігті, пофарбовані у світлі тони.

 

У Стародавньому Римі фарба для нігтів покладалася не тільки панночкам, родом із заможних сімей, але і військовим командирам. Ним фарбували нігті перед важливими битвами. Замість фарби використовували кров. Більше того, деякі джерела стверджують, що це не завжди була кров тварин.

 

Особливо важливою ( навіть священним) для массонов був ніготь на мізинці лівої руки. Він буквально став одним з символом масонства. По довгому, заострявшемуся на кінці нігтя на мізинці лівої руки масони впізнавали один одного.

Манікюр у його сучасному розумінні виник у Франції. За однією з версій одного разу у французького короля Людовіка XV запалився задирок на пальці.Придворному доктоу було наказано терміново вилікувати палець. Ця подія наштовхнула доктора на ідею створення спеціального набору інструментів для догляду за руками.

 

У 1920 році в Америці з'явився перший лак для нігтів. Спочатку він був тільки прозорим (яскраві кольори вважалися вульгарними). І лише на початку тридцятих років з'явився перший лак для нігтів, який придумав Чарльз Ревсон, засновник знамените марки Revlon.

У той час лак для нігтів можна було купити тільки в аптеці і тримався він на нігтях тільки один день.

 

 

Сьогодні в манікюрі немає рамок і обмежень і сучасна модниця, яка хоче прикрасити свої нігті, має вибір з маси способів, дизайнів, в яких обмеженням служити тільки її власна фантазія.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner