Кошик
+380509772533
"Golden-Island"

Фрези для манікюрних і педикюрних апаратів

Фрези (насадки) для апаратного манікюру і педикюру та корекції штучних нігтів

Широкий асортимент насадок дозволить вам перетворити фрезер у будь-який інструмент, який знадобиться вам для нарощування нігтів, корекції гелю, акрилу ічи натуральної пластини. Купуючи насадки в нашому інтернет-магазині, ви можете бути абсолютно впевнені в їх якості. Діаметр хвостовика оптимально підходить до фрезеру, відповідно, насадка надійно фіксується, не створюючи проблем при роботі з обладнанням (діаметр хвостовика всіх насадок і фрез 2,35 мм (євро-стандарт).

Насадки використовуються для обробки кутикули, поверхні і вільного краю нігтя, для обробки загрубілої шкіри стоп і видалення врослого нігтів. Також насадки і фрези для апаратного манікюру використовуються для корекції і дизайну нігтів, накладних, акрилових та гелевих. У дизайні насадки і фрези можна використовувати для випилювання "гнізд" під конусні стрази, для расчерчивания дизайнів на штучних нігтях, для фігурних отворів в штучних нігтях. Дуже зручні для верхньої і внутрішньої корекції акрилу і гелю спеціальні твердосплавні реверсивні фрези з титановим напиленням. Вони працюють як на правобічних оборотах, так і на лівосторонніх обертах апаратів. Це дозволяє досягти найбільш рівномірної обробки матеріалів для дизайну.

Насадки і фрези для апаратного манікюру мають різний абразив і діаметр, призначений для роботи на різних швидкостях. Для всіх апаратів, представлених на нашому сайті, ми пропонуємо різні насадки/фрези високої якості:
- АЛМАЗНІ
- ТВЕРДОСПЛАВНІ
- РЕВЕРСИВНІ
- КЕРАМІЧНІ
- СИЛІКОНОВІ
- ФЕТРОВІ (ВОЙЛОЧНІ) полірувальники
- КОМПОЗИТНІ
- Ковпачки кремнієво-карбідні (пісочний) і основні насадки до них

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4
Контакти
 • Телефон:
  +380509772533, Отдел продаж
  +380662187202, Отдел продаж
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Лесли Украинки 12, Київ, Україна
Мапа